szukaj  |   kontakt

Noro Lim - Do CiebieRafał J. I. Kowalewski - Podłogo błogosławAndrzej Marczyński - Romans wieczorny

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2011 » III Przegląd Piosenki Poetyckiej im. Piotra Skrzyneckiego
III Przegląd Piosenki Poetyckiej im. Piotra Skrzyneckiego

Celem Przeglądu Piosenki Poetyckiej im. Piotra Skrzyneckiego jest popularyzacja twórców i twórczości Piwnicy pod Baranami, ale nade wszystko kontynuacją mecenackiej działalności mińszczanina Piotra Skrzyneckiego poprzez umożliwienie młodym twórcom i wykonawcom prezentacji i konfrontacji ich osiągnięć oraz ich dalsza promocja. Ważnym założeniem jest także kształtowanie wrażliwości literackiej i muzycznej oraz popularyzacja piosenki poetyckiej i autorskiej.

Przegląd jest ukoronowaniem wielkiego święta ku czci Piotra Skrzyneckiego i Piwnicy pod Baranami, która objęła patronatem honorowym wydarzenie, jednocześnie przyznając prestiżową nagrodę jaką jest występ laureata w siedzibie Kabaretu.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 3-5 listopada 2011 r. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16 października 2011 r.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania ze strony http://www.pppps.pl/