szukaj  |   kontakt

Rafał J. I. Kowalewski - ErotykPrzemysław Bogusz - Piosenka o Doktorze ...Jacek Gutry - Szalona żona

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2014 » III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej PRZY KOMINKU
III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej PRZY KOMINKU

Zapraszamy na III edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "PRZY KOMINKU" Kielce od 05 grudnia do 07 grudnia 2014 r.

„PRZY KOMINKU" to przede wszystkim przegląd konkursowy. W tym roku wyjątkowy bo podzielony na dwie kategorie - POETYCKĄ i TURYSTYCZNĄ. Klamrą spinającą całość będą nagrody - Grand Prix oraz nagroda publiczności przyznane spośród wszystkich artystów. Czy będzie równie wyjątkowo jak w latach ubiegłych? Tak gwarantem tego jest wspaniała kielecka publiczność i gwiazdy, które w tym roku rozpoczynają umilanie festiwalowego czasu już w piątek w kieleckim PUBie Plejada gdzie zagra grupa „Pod Wiatr".

Sobota to Koncert Galowy z kawiarnią, wystawą fotograficzną, jarmarkiem i smakami nie tylko minionego lata a przede wszystkim konkursem o nagrodę publiczności po którym „konkursowicze" będą mieli okazję do bezpośredniego kontaktu z publicznością (rozdawaniu autografów nie będzie końca). Na zakończenie soboty w gościnnych progach Centrum Kongresowego Targów Kielce wystąpi gospodarz festiwalu kielecka grupa „Formacja Opowieści Kameralnych - FOK", „Małżeństwo z Rozsądku" i całkiem możliwie, że najbardziej żywiołowy występ wieczoru, Piotr Bukartyk z zespołem.

Z wyjątkowym recitalem wystąpi również Piotr Kędziora, który w kościele Św. Karola Boromeusza na kieleckiej Karczówce zagra na zakończenie i pożegnanie o godzinie 13:00 w niedzielę.

więcej informacji: www.przykominku.art.pl

Plakat festiwalu