szukaj  |   kontakt

Daniel Gałązka - Kiedy się Bóg pochyliłTomasz Rokosz - Uderzasz w lódCorda - Brzask

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


strona główna » relacje z imprez » rok 2012 » Grechuta w wielu odcieniach - relacja z Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu
Grechuta w wielu odcieniach - relacja z Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu

Wiosna w pełni i nie wypada pisać o zimie, ale o piosence można zawsze. Zimowa Giełda Piosenki w Opolu odbyła się 22 marca 2012r. Zespoły, biorące udział w konkursie, gościło Studenckie Centrum Kultury. Uczestnicy mieli obowiązek zaprezentować dwie piosenki, w tym jedną z repertuaru Marka Grechuty. W składzie jury zasiadał Jan Poprawa, Michał Szulim, lider zespołu Plateau, Piotr Cugowski i Titus z zespołu Acid Drinkers. Laureatem Złotego Wiatraczka została grupa Dell Arte z Sochaczewa, która otrzymał również zaproszenie na Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie.

Relację przygotowała Kasia Zawadzka.

Zespołu Plateau