szukaj  |   kontakt

Jacek Kadis - Piosenka do lustraRYKOSZEPT - Torba na Rzeczy PospoliteSławek Kusz - Dobrze jest

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » relacje z imprez » rok 2015 » Fotorelacja: III Festiwal Piosenki Dołującej 2015
Fotorelacja: III Festiwal Piosenki Dołującej 2015

5. września 2015 w podpiaseczyńskim Uroczysku Zimne Doły odbył się III Festiwal Piosenki Dołującej. W trakcie występów mieliśmy do czynienia z dołującymi występami konkursowymi, dołującymi zapowiedziami Andrzeja Poniedzielskiego, dołującym reczitalem Andrzeja Poniedzielskiego, dołującym występem części Słodkiego Całusa od Buby, corocznie dołującym występem Transgrajpolu oraz dołującym występem Mariusza Lubomskiego wraz z zespołem.

Aczkolwiek najbardziej dołujące było to, że pociągi dojeżdżające z Zalesia Górnego do naszego biura terenowego w Warszawie były tak dołująco umieszczone w rozkładzie jazdy, że nasza dzielna ekipa fotoreporterów w ilości sztuk jeden musiała ominąć dołujący koncert Mariusza Lubomskiego. Dołujące, co nie?