szukaj  |   kontakt

Bartek Dzikowski - CRAZY LIFE
Dagmara Korona - Przepadałam
Łukasz Jakubowski - Gminny Turniej

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


Ewa Błaszczyk - SMAK 2007 - koncerty towarzyszące
Ewa BłaszczykEwa BłaszczykEwa Błaszczyk
Ewa BłaszczykEwa BłaszczykEwa Błaszczyk
Ewa BłaszczykEwa BłaszczykEwa Błaszczyk
Ewa Błaszczyk

Drugiego dnia zaśpiewała Ewa Błaszczyk z zespołem (czwartą część składową instrumentalno – wokalną stanowił e-mól). Pani Ewa jest jedną z moich ulubionych aktorek, a dodatkowo znakomicie śpiewa (z tym śpiewaniem u aktorów jest bardzo różnie, bo choć wszyscy mają taki przedmiot na studiach, to nie wiem jak niektórzy go zaliczają). Jej koncert - znakomite interpretacje, głos, gra na scenie oszczędnie akuratna, były dla mnie zjawiskowe, chłonąłem je i uczyłem się jak można istnieć na scenie. Bezczelnie wykorzystam to co zobaczyłem do znęcania się nad młodymi adeptami sztuki estradowej,
a obecność panien śpiewających mych, była obowiązkowa (ćwierć kopy została jeszcze
w Sandomierzu).