szukaj  |   kontakt

Michał Łanuszka - On pragnie szaty niebios
Szymon Zychowicz - Zielony wiersz
Anita Rożek - Syzyf

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


Daniel Gałązka - SMAK 2007 - koncerty towarzyszące
Daniel GałązkaDaniel GałązkaDaniel Gałązka
Daniel GałązkaDaniel GałązkaDaniel Gałązka
Daniel GałązkaDaniel GałązkaDaniel Gałązka
Daniel GałązkaDaniel GałązkaDaniel Gałązka

A w sobotę odbył się "Koncert przyjaciół pod Daszkiem, czyli siedem przypraw do SMAKU". Daszek, jeden z naszych ZBOWID-owców myśliborskich obchodził swoje okrągłe 'lecie' więcśmy się skrzyknęli i zagrali i zaśpiewali, widzów było trochę, jak to przed ogłoszeniem werdyktu. Wystąpił solenizant Daszek, juror e-mól, Dekiel, Ja (Marek Sochacki), Agata Gałach, Daniel Gałązka, Robert 'Mazurek' Mazurkiewicz, a ludzie o dziwo słuchali i nawet zapraszali znajomych – przyjemne to i serce głaszcze - i siedzieli do końca (inna sprawa, że Piotrek, który miał werdykt w kieszeni, przeczytał go po koncercie).