szukaj  |   kontakt

Szymek Zychowicz - Anna od cokołówJacek Kadis i Michał Dzik - Martin EdenKuba Pałys - Jeśli wola Twa

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2010 » Czwarty rok ze "Schroniskiem"
Czwarty rok ze "schroniskiem"

 Dokładnie 5 października 2007 roku po raz pierwszy w Akademickim Radiu LUZ we Wrocławiu pojawiła się audycja Schronisko. Cotygodniowe spotkanie z piosenką studencką, turystyczną i poetycką zapoczątkowali Kasia Miniewicz i Paweł Konieczny. Dziś na placu boju pozostał już tylko ten drugi, zabierając co tydzień słuchaczy "w krainę poezji, krainę życia..."

Schronisko jest audycją dostępną we Wrocławiu (91,6 FM) oraz na całym świecie, za pośrednictwem internetu (www.radioluz.pwr.wroc.pl).

Już w najbliższą niedzielę o 22:00 144. wydanie programu, a zarazem rozpoczęcie nowego sezonu Schroniska.

Gorąco zapraszamy!