szukaj  |   kontakt

Agata Gałach - Jak kamień
Raz do roku - Dziękuję Ci
Szymon Zychowicz - Ostatni raz

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


strona główna » relacje z imprez » rok 2007 » Łaźnia 2007 » Człowiek na księżycu
Człowiek na księżycu - Łaźnia 2007 - XIV Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję

Czlowiek na ksiezycu 01Czlowiek na ksiezycu 02Czlowiek na ksiezycu 03
Czlowiek na ksiezycu 04Czlowiek na ksiezycu 05Czlowiek na ksiezycu 06
Czlowiek na ksiezycu 07Czlowiek na ksiezycu 08Czlowiek na ksiezycu 09
Czlowiek na ksiezycu 10Czlowiek na ksiezycu 11Czlowiek na ksiezycu 12
Czlowiek na ksiezycu 13Czlowiek na ksiezycu 14

Zespół Człowiek na księżycu z Kielc w składzie Agata Zapała (wokal), Franciszek Tuz (gitara klasyczna, wokal), Filip Tuz (gitara klasyczna), Tomasz Grzybowski (gitara klasyczna) zaprezentował piosenki: "Księżniczka" i "Stacja deszczowa". Do obu utworów słowa napisał Franciszek Tuz, a muzykę skomponował Filip Tuz. Prowadzący zażartował, że z tym nazwiskiem można mniemać, że będziemy mieli asów tegorocznego przeglądu... Druga piosenka wydała mi się o wiele ciekawsza, całkiem przyjemnie się jej słuchało. Warto wspomnieć, iż do zespołu należy także nieobecna wtedy Iwona Pomorska (instrumenty perkusyjne, wokal).