szukaj  |   kontakt

Łukasz Jakubowski - Gminny TurniejSfera szeptów - A jeśli ...Kamila Kraus - Zasypiamy w słowach

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


strona główna » relacje z imprez » rok 2008 » YAPA 2008 » Bartek Kalinowski
Bartek Kalinowski
Bartek KalinowskiBartek KalinowskiBartek Kalinowski
Bartek KalinowskiBartek KalinowskiBartek Kalinowski
Bartek Kalinowski

Wulkan tryskający energią, czyli Bartek Kalinowski z Sopotu. Zaśpiewał trzy piosenki: "Wspin Monciakiem", "Górski romans" i "Firmowa impreza na Helu i jej konsekwencje". Piosenki z dobrymi humorystycznymi tekstami, wykonane z ogromnym zaangażowaniem, wprawdzie było w tym wykonaniu nieco braków, ale trzymało się to wszystko całości. Bartka tak rozpierała energia, że przytupywał sobie prawą nogą, aż scena drżała. Nie dało się go nie zauważyć ;-) Mnie najbardziej przypadł do gustu utwór "Wspin Monciakiem" - historia zdobycia sopockiego Monte Casino. Bardzo dynamiczny utwór, jestem ciekawy jak by on zabrzmiał w rock'owym składzie, mogłoby by być ciekawie.