szukaj  |   kontakt

Daniel Gałązka - Daj mi czas
DGZZ - My dzieci [2011]
Daniel Gałązka - Kiedy się Bóg pochylił

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2010 » Autorska płyta "Odloty" Tomasza Saleja
Tomasz Salej - płyta Odloty

Tomasz Salej - płyta Odloty Na początku września ukazała się płyta Tomasza Saleja pt. "Odloty". Na płycie znajdziemy 10 autorskich utworów, które powstawały na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Płyta jest swego rodzaju podsumowaniem dotychczasowej pracy artystycznej Tomka. W nagraniach po za autorem udział wzięli: Zbigniew Bąkowski, Cezary Boguszewski oraz Krzysztof Lewandowski.

Wojtek Gęsicki o płycie: "Płytę może nagrać każdy: może to zrobić w najdroższym studiu, albo w domu; może zaśpiewać na niej swoje piosenki, albo pożyczone; może marzyć przy tem o wielkiej karierze i kasie, albo o spokoju swojej duszy po wypowiedzianych ważnych słowach. Ale jakie by nie były okoliczności i powody oraz cele, to najważniejsza w tym wszystkim jest Prawda. Nie jest artystą ten, kto nie jest wiarygodny, kto jest kłamcą scenicznym, pozorantem. A Tomek jest Artystą, który nie kłamie, który jest Prawdziwy. To dzięki Jego Prawdzie chce się go słuchać na płycie, a na koncercie chce się z nim przejść "na Ty". Czy taka Prawda to dużo, czy mało? Nie wiem, ale wiem, że mają ją tylko najwięksi." 

Lista utworów:

1) Poezję ...
2) Czasem
3) Można
4) Kanon
5) Odloty
6) Przytul
7) Finlandia
8) Tak niewiele
9) Menelson
10) Świeczki

Więcej informacji: http://www.salej.art.pl/