szukaj  |   kontakt

Katarzyna Brzozowska - KołysankaŁukasz Jakubowski - Pola w złocieMonika Załoga - Po zmroku

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » relacje z imprez » rok 2008 » Artur Gotz - Usposobienie Przyjemne
Recital Artura Gotza połączony z promocją singla "Usposobienie Przyjemne"
Artur Gotz, aktor Teatru Rozrywki w Chorzowie, w swoim recitalu "Usposobienie Przyjemne" nie tylko kreuje nowe znaczenia i światy. Filtruje otaczającą go rzeczywistość przez słownik własnych znaków. Świat wyraża w wielopłaszczyznowych metaforach ukrytych w gestach, słowach, dźwiękach...
Ewa Kościańska | 
Patrząc na to wszystko z przymrużeniem oka, każdy może odnaleźć w jego recitalu cząstkę siebie, minąć się z "bohaterem usposobionym przyjemnie" na ulicy...

Charyzmatyczny głos Artura Gotza, ekspresyjne wykonanie poszczególnych utworów przyprawiają o dreszcz nawet najbardziej wybrednych widzów. Przekonać się mogli o tym Ci, którzy w piątkowe popołudnie 4 kwietnia zasiedli w pogrążonej w półmroku sali sosnowieckiego Centrum Sztuki - Zamku Sieleckiego. Recital połączony był z promocją długo wyczekiwanego singla "Usposobienie Przyjemne", w którym artysta prezentuje utwór o tym samym tytule ze słowami Michała Zabłockiego, podarowany mu przez Zygmunta Koniecznego - jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów.

Singiel Artura Gotza, promowany w TVP1 i TVP Polonia (w programie Kawa czy Herbata),
w TVP3 (w programie Uwaga Weekend), któremu patronuje także m.in. Internetowy Serwis Autorów i Kompozytorów isak.pl, miał swoją premierę 8 marca w Brukseli podczas tournee po Belgii. Entuzjastycznie przyjęty zarówno przez środowisko polonijne jak i belgijskie , singiel zyskał przychylność prasy.

Również polscy miłośnicy piosenki aktorskiej mają okazje uczestniczyć w licznych spotkaniach promujących singiel Artura Gotza, które odbywają się na terenie całego kraju, ostatnio w sosnowieckim kinie HELIOS, który jest partnerem przedsięwzięcia. Widzowie mieli nie tylko okazje wysłuchać piosenki "Usposobienie Przyjemne" prezentowanej przed każdą projekcją filmów wyświetlanych w sosnowieckim Heliosie, ale także uczestniczyć
w spotkaniu z Artystą i muzykami: Beatą Rusnak, Grzegorzem Mazoniem oraz Joanną Mizerą-Zalejską. Artur Gotz przygotował także niespodziankę dla swoich słuchaczy: każda osoba miała szansę zdobyć singiel z autografem artysty!

Młodemu Artyście gratulujemy i ściskamy kciuki za debiutancki album, który ma się ukazać na jesieni.

Opublikowany: 2008-04-15 06:10:00
Foto galeria:
Artur GotzArtur GotzArtur Gotz
Artur GotzArtur GotzArtur Gotz

fot. Krzysztof Lisiak