szukaj  |   kontakt

Drużyna Wawrzyna - Jaki Pan taki kram - Postulat nr 13 (live)
Katarzyna Brzozowska - Modlitwa
Rafał J. I. Kowalewski - Podłogo błogosław

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


Anna Wasińska - SMAK 2007
Anna WasińskaAnna WasińskaAnna Wasińska
Anna WasińskaAnna WasińskaAnna Wasińska
Anna Wasińska

Anna Wasińska – Sandomierz – niebanalna uroda, chce zdawać do szkoły aktorskiej, nieźle śpiewa, napisałem jej (a właściwie sobie) tekst "Cyganeria", Jerzy Dziedziczak oprawił go muzycznie, ona nieco poprawiła i to i owo na własną modłę (tekst jest cholernie długi), nauczyła się na pamięć i wykonała. E–mol uważa, że blondynki są głupie, bo świadczą o tym kawały o blondynkach, ale zapomina, że one są takie z naszego, męskiego punktu odniesienia. Bywają za to wrażliwe i niekonwencjonalne. Nie zgodzę się z jego teorią, że nie rozumiała o czym śpiewa, może nie do końca tak jak on, ale kumała, daję słowo honoru. Za to drugą wykonała z uczuciem i spodobała się. Nagroda – udział
w koncercie laureatów.