szukaj  |   kontakt

Wojtek Gęsicki - Niepoczytalny bibliotekarz
D.Barabas P.Stefanowska & Widmo - Obok siądź
Tomasz Rokosz - Kolęda

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


Anna Polony - koncert "Człowiek z duszą na wynos" 4 VIII 2007
Anna PolonyAnna PolonyAnna Polony
Anna PolonyAnna PolonyAnna Polony
Anna PolonyAnna Polony Anna PolonyAnna Polony
 

Czekał nas "specjalny koncert (...), który łączy doświadczenie i młodość. Recital młodego absolwenta szkoły teatralnej z udziałem jego mistrza - Anny Polony" - to fragment zapowiedzi. Zaczęło się bajkowo... Przycupnięty u stóp Anny Polony Michał Łanuszka grał na flecie... Pani Anna czytała fragment bajki zatytułowanej "Jak szukaliśmy Lailonii", pochodzącej ze zbioru "13 bajek z królestwa Lailonii dla dużych i małych" autorstwa Leszka Kołakowskiego. Następnie Michał przeniósł się na scenę, chwycił gitarę i... nie zawahał się jej użyć ;-)