szukaj  |   kontakt

Jacek Kadis - Siostra nieszczęśliwych
Szymon Zychowicz - Za oknem gwiazda
Agata Gałach - Przystanek Ziemia Święta

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


Adam Zadora - Kasprzycki Band w łódzkim Zapiecku
Adam ZadoraAdam ZadoraAdam Zadora
Adam ZadoraAdam ZadoraAdam Zadora

Fantastycznie zagrali piosenkę "Naprawdę kocham deszcz", do której muzykę skomponował Adam Zadora. Pobrzmiewał też "The Passenger" Iggy Pop'a, przewinęła się świetna parodia "Dziewczyny szamana", ale nie tylko. Rzec by można, że Robert Kasprzycki to specjalista w wiązankach parodystycznych i znajdowaniu kawałów odpowiednich do sytuacji ("Dlaczego perkusiści metalowi jak grają to przyspieszają? Bo jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy").